• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

/Files/images/олімп.jpg

Наші успіхи

Переможці предметних олімпіад

Всеукраїнська учнівської олімпіади з інформатики (програмування)

/Files/images/Фото0072.jpgЯрушкінДенис (11-а клас). Учасник I і ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

/Files/images/Photo-0003.jpgПоліщук Микола (9-б клас). Учасник I і переможець ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ-місце, 2010р.; ІІІ-місце, 2011р.);

/Files/images/Photo-0002.jpgРибчук Віталій (11-Б клас). Учасник і переможець ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ-місце) 2011р. (ІІ-місце) 2012р.; II-місце 2013р.
(ІІІ місце Волинська учнівська Інтернет-олімпіада з програмування, 2013р.). Учасник і переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (ІІІ місце, 2014р.)




Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій

/Files/images/Фото71.jpgСеменов Костянтин (11-а клас). Учасник ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2011р., 2012р.)

/Files/images/Dudik_Nazar.jpgДудик Назар (11-б клас). Учасник і переможець ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (ІІІ місце, 2012р.); (ІІІ місце, 2013р.)

/Files/images/Photo-0002.jpgРибчук Віталій (11-б клас). Учасник і переможець ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (ІІ місце, 2012р.); (ІІІ місце, 2013р.)


/Files/images/Грамоти1.jpg
Керівник: вчитель інформатики Чашук Олександр Федорович (почесні грамоти, конкурс "Вчитель року", грамоти, подяки, дипломи, сертифікати)

........................................................................................................................................


2007-2011 2012-2013 2013-2014



/Files/images/медаль.jpg

«Золотий» і «срібний» фонд ЗОШ №23 м.Луцька

1991 рік
Конашук Руслана
Пічула Оксана
Шурма Людмила

1992 рік
Бородій Наталія
Денисюк Тетяна
Коробчук Людмила
Панасюк Олена
Семенака Оксана
Мединська Валентина
Слюсарук Олександр
Шах Ірина
Шостак Ольга
Щербатова Світлана
Чайка Руслана

1993 рік
Жила Наталія

1994 рік
Возняк Інна
Дмитришин Леся
Жежерун Інна
Щербатов Андрій
Новосад Оксана
Павлік Віта

1995 рік
Пуц Наталія
Яковлєва Людмила

1996 рік
Буняк Надія
Бебко Оксана
Гаврук Андрій
Занько Ольга
Кулик Катерина
Малій Віталій
Солярська Олена
Шестакова Наталія

1997 рік
Баявуцька Наталія
Павлік Анатолій
Степанюк Василь
Шиприкевич Олена

1998 рік
Дмитрук Віталій
Галечко Тетяна
Ємельянов Іван
Кучерепа Софія
Проценко Ірина
Фещак Ксенія

1999 рік
Ватащук Оксана
Гребенюк Людмила
Фалюш Ірина
Колода Марія
Пелих Олена
Герасимович Валерія

2000 рік
Коробко Ірина
Бушко Олена
Грабовська Ірина
Денисюк Яна
Харченко Олена
Шматковська Тетяна
Яковлєва Віра
Яковлєв Станіслав

2001 рік
Адамюк Ірина
Вільчинська Олена
Гвоздецький Ярослав
Назарук Олександр
Панасюк Ірина
Поліщук Тетяна
Кузьмінський Ігор

2002 рік
Зелінська Наталія
Назаровський Анатолій
Слюсар Андрій

2003 рік
Герасимчук Тетяна

2004 рік
Громов Валентин
Сидорук Дмитро
Ковальчук Марина

2005 рік
Левчук Вікторія
Петрук Сусанна

2006 рік
Громик Дмитро
Палабужева Юлія
Демедюк Віталій
Петрук Вікторія

2007 рік
Мичка Світлана
Скопюк Наталія
Шолом Оксана
Приймачок Ольга

2008 рік
Войтович Роман


2009 рік
Ковальчук Іванна

2010 рік
Оліферук Марія
Приймачок Ірина
Свінчук Вікторія
Мартинюк Інеса
Петрина Надія
Поліщук Сергій
Новосад Ольга

2011 рік
Сильчук Тимофій

2012 рік
Мороз Олена
Шнит Дарина

Кiлькiсть переглядiв: 3776

Коментарi