2007-2011

Навчальний рікЗайняте місце, етапПрізвище, ім’яучня (учениці)КласПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
Українська мова та література
2007-2008ІІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена7Жидачевська Т.М.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мартинюк Інеса9Чугункова О.І.
ІІІ місце ( 2-й етап)Ковальчук Іванна10Чугункова О.І.
2008-2009ІІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена8Лесик О.О.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мартинюк Інеса10Чугункова О.І.
2009-2010ІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія7Бабула Л.М.
ІІ місце ( 2-й етап)Шолом Андрій8Трач О.О.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена9Лесик О.О.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мартинюк Інеса11Чугункова О.І.
Математика
2007-2008ІІІ місце ( 2-й етап)Поліщук Сергій9Потрапелюк Л.П.
ІІІ місце ( 2-й етап)Войтович Олександр6Пікун Г.П.
2008-2009ІІІ місце ( 2-й етап)Кулініч Артем8Мінстер С.Й.
ІІ місце ( 2-й етап)Поліщук Сергій10Потрапелюк Л.П.
ІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія6Сахнік С.М.
ІІІ місце ( 2-й етап)Муха Валерій11Фролова Т.Г.
2009-2010ІІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія7Сахнік С.М.
ІІІ місце ( 2-й етап)Кулініч Артем9Мінстер С.Й.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Зань Марія9Пікун Г.П.
ІІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія8Сахнік С.М.
ІІІ місце ( 2-й етап)Сильчук Тимофій11Гвоздецька З.М.
Фізика
2007-2008І місце ( 2-й етап)Поліщук Сергій9Пашкетник В.А.
ІІ місце ( 2-й етап)Муха Анатолій10Пашкетник В.А.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мельник Петро7Юревич В.М.
І-ІІІ місце ( 1-3 етап)Поліщук Сергій9Пашкетник В.А.
2008-2009ІІІ місце ( 2-й етап)Мельник Петро8Шмідт Л.А.
І-ІІ місце ( 2-3 етап)Поліщук Сергій10Пашкетник В.А.
ІІІ місце ( 2-й етап)Муха Анатолій11Пашкетник В.А.
2009-2010І місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія7Пашкетник В.А.
ІІІ місце ( 2-й етап)Середа Андрій9Шмідт Л.А.
І місце ( 2-й етап)Поліщук Сергій11Пашкетник В.А.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія8Пашкетник В.А.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена10Пашкетник В.А.
Астрономія
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Сильчук Тимофій11Юревич В.М.
Інформатика
2008-2009Волинська обласна мережева олімпіадаБарило Дмитро11Чашук О.Ф.
Мартинюк Інеса11Чашук О.Ф.
Петрина Надія11Чашук О.Ф.
Лавренчук Дмитро11Чашук О.Ф.
2009-2010І місце ( 2-й етап)Середа Андрій9Чашук О.Ф.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Поліщук Микола8Чашук О.Ф.
Історія
2007-2008І місце ( 2-й етап)Мартинюк Інеса9Рибчинчук С.Ю.
ІІІ місце ( 2-й етап)Ковальчук Сергій11Самостян Р.Я.
ІІ місце ( 2-й етап)Мацько Микола8Рощук І.В.
2008-2009ІІ місце ( 2-й етап)Оштух Я.8Рибчинчук С.Ю.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мацко М.9Рощук І.В.
ІІІ місце ( 2-й етап)Шабас М.11Солдатенко Н.М.
2009-2010ІІІ місце ( 2-й етап)Крищук Іванна8Самостян Р.Я.
ІІІ місце ( 2-й етап)Шнит Дарина9Рибчинчук С.Ю.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мацько Микола10Рощук І.В.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мартинюк Інеса11Самостян Р.Я.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Кротова Катерина8Рощук І.В.
ІІІ місце ( 2-й етап)Шнит Дарина10Рибчинчук С.Ю.
ІІ місце ( 2-й етап)Мацько Микола11Рощук І.В.
Правознавство
2009-2010ІІІ місце ( 2-й етап)Луговська Лілія9Петренюк З.В.
Географія
2007-2008ІІ місце ( 2-й етап)Хомич Євген11Риковська Т.Г.
ІІ місце ( 2-й етап)Поліщук Сергій9Риковська Т.Г.
2008-2009ІІ місце ( 2-й етап)Поліщук Сергій10Риковська Т.Г.
ІІ місце ( 3-й етап)Поліщук Сергій10Риковська Т.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мацко Микола9Риковська Т.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап)Шабас Михайло11Риковська Т.Г.
2009-2010ІІ місце ( 2-й етап)Мацко Микола10Риковська Т.Г.
ІІ місце ( 2-й етап)Поліщук Сергій11Риковська Т.Г.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія8Риковська Т.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап)Луговська Тетяна10Риковська Т.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мацко Микола11Риковська Т.Г.
Біологія
2007-2008ІІІ місце ( 2-й етап)Петрина Надія9Кузьмич В.Ю.
2008-2009ІІІ місце ( 2-й етап)Приймачок Ірина10Кузьмич В.Ю.
2009-2010ІІІ місце ( 2-й етап)Сильчук Тимофій10Кузьмич В.Ю.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Чмух Яна9Куліш О.В.
ІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія8Мартинюк В.С.
ІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена10Андрієвська А.І.
ІІ місце ( 2-й етап)Стльчук Тимофій11Кузьмич В.Ю.
Хімія
2008-2009ІІ місце ( 2-й етап)Мельник Петро8Боровицька І.Д.
ІІ місце ( 2-й етап)Савчук Вікторія10Кроцюк Н.В.
ІІ місце ( 2-й етап)Шабаш Михайло11Боровицька І.Д.
2009-2010ІІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена9Боровицька І.Д.
ІІІ місце ( 2-й етап)Савчук Вікторія11Кроцюк Н.В.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія8Боровицька І.Д.
ІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена10Боровицька І.Д.
Економіка
2007-2008ІІІ місце ( 2-й етап)Ковальчук Сергій11Ковальчук О.В.
2008-2009ІІ місце ( 2-й етап)Мартинюк Інеса10Ковальчук О.В.
2009-2010ІІІ місце ( 2-й етап)Варченко Юлія10Ковальчук О.В.
Обслуговуюча праця
2007-2008ІІ місце ( 2-й етап)Малиновська Марія11Волошина В.Ф.
І місце ( 3-й етап)Малиновська Марія11Волошина В.Ф.
ІІІ місце ( 2-й етап)Синюк Валентина9Онисюк І.Й.
2009-2010І місце ( 2-й етап)Міщак Тетяна8Волошина В.Ф.
2010-2011І місце ( 2-й етап)Міщак Тетяна9Волошина В.Ф.
Технічна праця
2007-2008ІІ місце ( 2-й етап)Степанюк Назар4Кукса Н.М.
І місце ( 2-й етап)Кіпень Арсен4Костецька Г.Л.
2008-2009ІІ місце ( 2-й етап)Бондарук Мар’ян 11Войтович В.Г.
2009-2010ІІІ місце ( 2-й етап)Врона Дмитро9Боровицький Ю.П.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Столярчук Валентин9Войтович В.Г.

Переможці предметних, науково-дослідницьких конкурсів

Навчальний рікЗайняте місце, етапПрізвище, ім’яучня (учениці)КласПрізвище, ім’я, по батькові вчителя
Конкурс з української мови ім. Петра Яцика
2007-2008ІІІ місце ( 2-й етап)Матейчук Наталія5Бабула Л.М.
ІІІ місце ( 2-й етап)Шолом Андрій6Трач О.О.
ІІ місце ( 2-й етап)Мартинюк Інеса9Чугункова О.І.
2008-2009ІІІ місце ( 2-й етап)Цибульська Карина3Степанова О.В.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена8Лесик О.О.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мартинюк Інеса10Чугункова О.І.
ІІІ місце ( 2-й етап)Ковальчук Іванна11Чугункова О.І.
2009-2010ІІІ місце ( 2-й етап)Петрина Надія11Чугункова О.І.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена10Лесик О.О.
ІІ місце ( 2-й етап)Гурдан Ольга6Смалюк Р.А.
ІІІ місце ( 2-й етап)Шавула Анастасія3Басік Г.П.
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Мельник Дарина6Шевчук С.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап)Гурдан Ольга7Смалюк Р.А.
ІІІ місце ( 2-й етап)Мороз Олена10Лесик О.О.
Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка
2010-2011ІІІ місце ( 2-й етап)Хоменко Марія6Шевчук С.Г.
Міські конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт (МАН)
2009-2010ІІНовосад Ольга11Чугункова О.І.
ІІСильчук Тимофій10Шмідт Л.А.
2010-2011ІІХоменчук Ірина10Ковальчук О.В.
ІІІЗань Марія9Пікун Г.П.
Міський конкурс зі швидкісного радіоконструювання
2010-2011ІПоліщук Микола8Пашкетник В.А.
Ярушкін Денис9
Технічне моделювання для молодших школярів
2010-2011ІІІ, І команднеРевко Петро3Шило Г.І.
ІРожок РоманМорозюк С.Ф.

Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi