2007-2011
Навчальний рік | Зайняте місце, етап | Прізвище, ім’яучня (учениці) | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
Українська мова та література |
2007-2008 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 7 | Жидачевська Т.М. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Мартинюк Інеса | 9 | Чугункова О.І. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Ковальчук Іванна | 10 | Чугункова О.І. |
2008-2009 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 8 | Лесик О.О. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Мартинюк Інеса | 10 | Чугункова О.І. |
2009-2010 | ІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 7 | Бабула Л.М. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Шолом Андрій | 8 | Трач О.О. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 9 | Лесик О.О. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Мартинюк Інеса | 11 | Чугункова О.І. |
Математика |
2007-2008 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Поліщук Сергій | 9 | Потрапелюк Л.П. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Войтович Олександр | 6 | Пікун Г.П. |
2008-2009 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Кулініч Артем | 8 | Мінстер С.Й. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Поліщук Сергій | 10 | Потрапелюк Л.П. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 6 | Сахнік С.М. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Муха Валерій | 11 | Фролова Т.Г. |
2009-2010 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 7 | Сахнік С.М. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Кулініч Артем | 9 | Мінстер С.Й. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Зань Марія | 9 | Пікун Г.П. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 8 | Сахнік С.М. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Сильчук Тимофій | 11 | Гвоздецька З.М. |
Фізика |
2007-2008 | І місце ( 2-й етап) | Поліщук Сергій | 9 | Пашкетник В.А. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Муха Анатолій | 10 | Пашкетник В.А. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Мельник Петро | 7 | Юревич В.М. |
І-ІІІ місце ( 1-3 етап) | Поліщук Сергій | 9 | Пашкетник В.А. |
2008-2009 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Мельник Петро | 8 | Шмідт Л.А. |
І-ІІ місце ( 2-3 етап) | Поліщук Сергій | 10 | Пашкетник В.А. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Муха Анатолій | 11 | Пашкетник В.А. |
2009-2010 | І місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 7 | Пашкетник В.А. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Середа Андрій | 9 | Шмідт Л.А. |
| І місце ( 2-й етап) | Поліщук Сергій | 11 | Пашкетник В.А. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 8 | Пашкетник В.А. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 10 | Пашкетник В.А. |
Астрономія |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Сильчук Тимофій | 11 | Юревич В.М. |
Інформатика |
2008-2009 | Волинська обласна мережева олімпіада | Барило Дмитро | 11 | Чашук О.Ф. |
Мартинюк Інеса | 11 | Чашук О.Ф. |
Петрина Надія | 11 | Чашук О.Ф. |
Лавренчук Дмитро | 11 | Чашук О.Ф. |
2009-2010 | І місце ( 2-й етап) | Середа Андрій | 9 | Чашук О.Ф. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Поліщук Микола | 8 | Чашук О.Ф. |
Історія |
2007-2008 | І місце ( 2-й етап) | Мартинюк Інеса | 9 | Рибчинчук С.Ю. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Ковальчук Сергій | 11 | Самостян Р.Я. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Мацько Микола | 8 | Рощук І.В. |
2008-2009 | ІІ місце ( 2-й етап) | Оштух Я. | 8 | Рибчинчук С.Ю. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Мацко М. | 9 | Рощук І.В. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Шабас М. | 11 | Солдатенко Н.М. |
2009-2010 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Крищук Іванна | 8 | Самостян Р.Я. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Шнит Дарина | 9 | Рибчинчук С.Ю. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Мацько Микола | 10 | Рощук І.В. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Мартинюк Інеса | 11 | Самостян Р.Я. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Кротова Катерина | 8 | Рощук І.В. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Шнит Дарина | 10 | Рибчинчук С.Ю. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Мацько Микола | 11 | Рощук І.В. |
Правознавство |
2009-2010 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Луговська Лілія | 9 | Петренюк З.В. |
Географія |
2007-2008 | ІІ місце ( 2-й етап) | Хомич Євген | 11 | Риковська Т.Г. |
| ІІ місце ( 2-й етап) | Поліщук Сергій | 9 | Риковська Т.Г. |
2008-2009 | ІІ місце ( 2-й етап) | Поліщук Сергій | 10 | Риковська Т.Г. |
| ІІ місце ( 3-й етап) | Поліщук Сергій | 10 | Риковська Т.Г. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Мацко Микола | 9 | Риковська Т.Г. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Шабас Михайло | 11 | Риковська Т.Г. |
2009-2010 | ІІ місце ( 2-й етап) | Мацко Микола | 10 | Риковська Т.Г. |
| ІІ місце ( 2-й етап) | Поліщук Сергій | 11 | Риковська Т.Г. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 8 | Риковська Т.Г. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Луговська Тетяна | 10 | Риковська Т.Г. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Мацко Микола | 11 | Риковська Т.Г. |
Біологія |
2007-2008 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Петрина Надія | 9 | Кузьмич В.Ю. |
2008-2009 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Приймачок Ірина | 10 | Кузьмич В.Ю. |
2009-2010 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Сильчук Тимофій | 10 | Кузьмич В.Ю. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Чмух Яна | 9 | Куліш О.В. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 8 | Мартинюк В.С. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 10 | Андрієвська А.І. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Стльчук Тимофій | 11 | Кузьмич В.Ю. |
Хімія |
2008-2009 | ІІ місце ( 2-й етап) | Мельник Петро | 8 | Боровицька І.Д. |
| ІІ місце ( 2-й етап) | Савчук Вікторія | 10 | Кроцюк Н.В. |
| ІІ місце ( 2-й етап) | Шабаш Михайло | 11 | Боровицька І.Д. |
2009-2010 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 9 | Боровицька І.Д. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Савчук Вікторія | 11 | Кроцюк Н.В. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 8 | Боровицька І.Д. |
| ІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 10 | Боровицька І.Д. |
Економіка |
2007-2008 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Ковальчук Сергій | 11 | Ковальчук О.В. |
2008-2009 | ІІ місце ( 2-й етап) | Мартинюк Інеса | 10 | Ковальчук О.В. |
2009-2010 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Варченко Юлія | 10 | Ковальчук О.В. |
Обслуговуюча праця |
2007-2008 | ІІ місце ( 2-й етап) | Малиновська Марія | 11 | Волошина В.Ф. |
| І місце ( 3-й етап) | Малиновська Марія | 11 | Волошина В.Ф. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Синюк Валентина | 9 | Онисюк І.Й. |
2009-2010 | І місце ( 2-й етап) | Міщак Тетяна | 8 | Волошина В.Ф. |
2010-2011 | І місце ( 2-й етап) | Міщак Тетяна | 9 | Волошина В.Ф. |
Технічна праця |
2007-2008 | ІІ місце ( 2-й етап) | Степанюк Назар | 4 | Кукса Н.М. |
| І місце ( 2-й етап) | Кіпень Арсен | 4 | Костецька Г.Л. |
2008-2009 | ІІ місце ( 2-й етап) | Бондарук Мар’ян | 11 | Войтович В.Г. |
2009-2010 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Врона Дмитро | 9 | Боровицький Ю.П. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Столярчук Валентин | 9 | Войтович В.Г. |
Переможці предметних, науково-дослідницьких конкурсів
Навчальний рік | Зайняте місце, етап | Прізвище, ім’яучня (учениці) | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
Конкурс з української мови ім. Петра Яцика |
2007-2008 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Матейчук Наталія | 5 | Бабула Л.М. |
ІІІ місце ( 2-й етап) | Шолом Андрій | 6 | Трач О.О. |
ІІ місце ( 2-й етап) | Мартинюк Інеса | 9 | Чугункова О.І. |
2008-2009 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Цибульська Карина | 3 | Степанова О.В. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 8 | Лесик О.О. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Мартинюк Інеса | 10 | Чугункова О.І. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Ковальчук Іванна | 11 | Чугункова О.І. |
2009-2010 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Петрина Надія | 11 | Чугункова О.І. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 10 | Лесик О.О. |
| ІІ місце ( 2-й етап) | Гурдан Ольга | 6 | Смалюк Р.А. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Шавула Анастасія | 3 | Басік Г.П. |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Мельник Дарина | 6 | Шевчук С.Г. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Гурдан Ольга | 7 | Смалюк Р.А. |
| ІІІ місце ( 2-й етап) | Мороз Олена | 10 | Лесик О.О. |
Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка |
2010-2011 | ІІІ місце ( 2-й етап) | Хоменко Марія | 6 | Шевчук С.Г. |
Міські конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт (МАН) |
2009-2010 | ІІ | Новосад Ольга | 11 | Чугункова О.І. |
| ІІ | Сильчук Тимофій | 10 | Шмідт Л.А. |
2010-2011 | ІІ | Хоменчук Ірина | 10 | Ковальчук О.В. |
| ІІІ | Зань Марія | 9 | Пікун Г.П. |
Міський конкурс зі швидкісного радіоконструювання |
2010-2011 | І | Поліщук Микола | 8 | Пашкетник В.А. |
Ярушкін Денис | 9 |
Технічне моделювання для молодших школярів |
2010-2011 | ІІІ, І командне | Ревко Петро | 3 | Шило Г.І. |
І | Рожок Роман | | Морозюк С.Ф. |
Кiлькiсть переглядiв: 623