2016-01-27
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯУПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ
Н А К А З
25 січня 2016 року м. Луцьк № 27
Про підсумки проведення Волинської
учнівської Інтернет-олімпіади з програмування
у 2015-2016 н. р.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2010 року № 1033 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої молоді, сприяння широкому залученню школярів до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет, Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти з 01.10.2015 р. по 30.11.2015 р. проведено шість турів Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування.
Для участі в олімпіаді зареєструвалося 168 школярів, з яких: 51 % – учні міських шкіл, 21 % – учні навчальних закладів сільської місцевості, 22% – учні навчальних закладів районних центрів, 12 % – учні обласних ліцеїв-інтернатів, 3% – учні спеціалізованих шкіл. В Інтернет-олімпіаді з програмування взяли участь 25 % учнів 7-8 класів, 18 % – учні 9-х, 28 % –10-х класів та 29 % –11 класів.
Результати олімпіади засвідчили ефективність роботи з обдарованими дітьми та високий рівень підготовки учнів для участі в олімпіадах у Горохівському, Луцькому районах, Волинському ліцеї-інтернаті, Маяківському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-лінгвістичний ліцей" Волинської обласної ради та місті Луцьку.
Високий рівень знань продемонстрували учні таких шкіл:
- Горохівського району: загальноосвітня школа І–ІІІ ступеня № 1 ім. І. Я. Франка м. Горохів (учитель Кулай Валерій Слав'янович); навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія» м. Горохів (учитель Давидюк Віталій Саватійович);
- Луцького району: Підгайцівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія'' (вчитель Ковальчук Михайло Миколайович);
- м. Луцька: комунальні заклади «Луцький НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради» (вчитель Гісь Ігор Володимирович); «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради» (учитель Чашук Олександр Федорович), Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей" (вчитель Стеблевець Олександр Леонідович);
- Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради (учитель Волянюк Вадим Миколайович);
- Маяківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-лінгвістичний ліцей" Волинської обласної ради (учитель Костукевич Фелікс Віталійович).
Добре зарекомендували себе учні загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів с.Підбереззя Горохівського району (учитель Тисько Віталій Володимирович), комунального закладу "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" (учитель Омелян Петро Павлович), комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №26" міської ради Волинської області" (учитель Друкачук Юрій Олексійович), навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок" с. Заброди Ратнівського району (учитель Повх Василь Макарович), Ковельської міської гімназії Ковельської міської ради (учителі Приймак Юрій Олександрович, Приймак Мирослава Володимирівна), загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. В. К. Липинського с.Затурці Локачинського району (учитель Глова Анатолій Миколайович), Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" (учитель Назаров Андрій Миколайович).
Не подали заявки на участь в Інтернет-олімпіаді навчальні заклади Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ківерцівського, Любешівського, Любомльського, Старовижівського, Турійського та Шацького районів. Зареєструвалися, проте не взяли участі в олімпіаді учні шкіл Ковельського, Рожищенського районів, м.Нововолинська, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Враховуючи спільне рішення журі та оргкомітету олімпіади
НАКАЗУЮ:
1. Визнати переможцями Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування і нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації учнів (додаток 1).
2. Включити до складу учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування учнів, зазначених у додатку 1 до цього наказу.
3. Оголосити подяку начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації вчителям, які підготували школярів-переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування у 2015-2016 н. р. (додаток 2).
4. Начальникам управлінь освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти райдержадміністрацій, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування:
4.1. Проаналізувати результати Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування та активізувати роботу щодо впровадження інноваційних методик виявлення, навчання і підтримки обдарованих дітей.
4.2. Довести інформацію про підсумки Інтернет-олімпіади з програмування у 2015-2016 н. р. до відома педагогічних працівників навчальних закладів.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Заступник начальника управління Л. ПЛАХОТНА
Ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти | П. С. Олешко | |
Головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації | Л. І. Роговська | |
Провідний фахівець з юридичних питань відділу соціального розвитку закладів та установ освіти і науки | М. А. Токарева | |
Завідувач відділу інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти | Л. Р. Остапчук |
Додаток 1
до наказу управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації 25 січня 2016 року № 27
Список переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування у 2015-2016 н. р.
№ п/п | Прізвише, ім'я, по батькові учня | Назва навчального закладу | Клас | Прізвише, ім'я, по батькові вчителя | Місце |
1. | Козлова Ольга Сергіївна | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" | 11 | Гісь Ігор Володимирович | 1 |
2. | Мудрак Андрій Вікторович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 11 | Давидюк Віталій Саватійович | 2 |
3. | Миронюк Антон Іванович | Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради | 11 | Волянюк Вадим Миколайович | 2 |
4. | Тимчук Тарас Сергійович | Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради | 11 | Волянюк Вадим Миколайович | 2 |
5. | Романюк Мирослава Петрівна | Маяківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-лінгвістичний ліцей" Волинської обласної ради | 11 | Костукевич Фелікс Віталійович | 3 |
6. | Дмитро Янюк Володимирович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" | 11 | Гісь Ігор Володимирович | 3 |
7. | Воляник Микола Васильович | Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради | 11 | Волянюк Вадим Миколайович | 3 |
8. | Садовець Юрій Леонідович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 11 | Давидюк Віталій Саватійович | 3 |
9. | Давидюк Олександр Віталійович | Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області | 10 | Кулай Валерій Слов'янович, Давидюк Віталій Саватійович | 1 |
10. | Бортник Святослав Вікторович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" | 10 | Гісь Ігор Володимирович | 2 |
11. | Антонюк Дмитро Андрійович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 10 | Давидюк Віталій Саватійович | 2 |
12. | Войтович Олександр Олександрович | Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області | 10 | Кулай Валерій Слав'янович | 2 |
13. | Стеблевець Тетяна Олександрівна | Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради | 10 | Волянюк Вадим Миколайович, Стеблевець Олександр Леонідович | 3 |
14. | Панчук Юрій Степанович | Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей" | 10 | Стеблевець Олександр Леонідович | 3 |
15. | Гупало Петро Андрійович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" | 10 | Гісь Ігор Володимирович | 3 |
16. | Стернічук Андрій Олександрович | Маяківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-лінгвістичний ліцей" Волинської обласної ради | 10 | Костукевич Фелікс Віталійович | 3 |
17. | Фесюк Петро Іванович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 9 | Давидюк Віталій Саватійович | 1 |
18. | Шумаков Максим Генадійович | Маяківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-лінгвістичний ліцей" Волинської обласної ради | 9 | Костукевич Фелікс Віталійович | 2 |
19. | Петрочук Денис Дмитрович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" | 9 | Гісь Ігор Володимирович | 2 |
20. | Ковальчук Максим Михайлович | Підгайцівський навчально-виховний комплекс Луцького району Волинської області | 9 | Ковальчук Михайло Миколайович, Гісь Ігор Володимирович | 3 |
21. | Солоха Богдан Ростиславович | Маяківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-лінгвістичний ліцей" Волинської обласної ради | 9 | Костукевич Фелікс Віталійович | 3 |
22. | Нагурнік Владислав Васильович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" | 9 | Гісь Ігор Володимирович | 3 |
23. | Кошлай Віталій Віталійович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 8 | Давидюк Віталій Саватійович | 1 |
24. | Щебетюк Дмитро Леонідович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 8 | Давидюк Віталій Саватійович | 2 |
25. | Поліщук Сергій Віталійович | Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Лемешів Горохівського району Волинської області | 7 | Кулай Валерій Слав'янович | 2 |
26. | Галабурда Олександр Васильович | Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей" | 8 | Стеблевець Олександр Леонідович | 3 |
27. | Березюк Максим Русланович | Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради" | 8 | Чашук Олександр Федорович | 3 |
28. | Качковський Артем Андрійович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" | 8 | Гісь Ігор Володимирович | 3 |
Додаток 2
до наказу управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації 25 січня 2016 року № 27
Список учителів, яким оголошено подяку начальника управління освіти і науки облдержадміністрації за підготовку переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування у 2015-2016 н. р.
№ п/п | Прізвише, ім'я, по батькові вчителя | Назва навчального закладу |
1. | Волянюк Вадим Миколайович | Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради |
2. | Гісь Ігор Володимирович | КЗ «Луцький НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області» |
Давидюк Віталій Саватійович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | |
3. | Ковальчук Михайло Миколайович | Підгайцівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія'' Луцького району Волинської області |
4. | Кулай Валерій Слав'янович | Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м.Горохів Волинської області |
5. | Костукевич Фелікс Віталійович | Маяківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-лінгвістичний ліцей" Волинської обласної ради |
6. | Стеблевець Олександр Леонідович | Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей" |