• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Про підсумки проведення Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2016-2017 н. р.

Про підсумки проведення Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2016-2017 н. р.

2017-01-09

/Files/images/Internet.jpeg

Волинська учнівська Інтернет-олімпіада з програмування

Про підсумки проведення Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2016-2017 н. р.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

Н А К А З
30 грудня 2016 року м. Луцьк № 714
Про підсумки проведення Волинської
учнівської Інтернет-олімпіади з
інформатики (програмування)
у 2016-2017 н. р.

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації від 29 вересня 2016 року № 494 «Про проведення Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2016/2017 навчальному році», з метою пошуку та підтримки обдарованих учнів, створення умов для розвитку їх інтелектуальних здібностей, сприяння широкому залученню школярів до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет, протягом 1жовтня - 30 листопада 2016 року Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено шість турів Волинської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування).

Для участі в олімпіаді зареєструвалося 163 школярі, з яких: 45% - учні міських шкіл, 13 % - учні сільських навчальних закладів, 28% - учні навчальних закладів районних центрів, 12 % - учні обласних ліцеїв-інтернатів, 2% - учні спеціалізованих шкіл. В Інтернет-олімпіаді з інформатики (програмування) взяли участь 17 % учнів 7-8 класів, 25% учнів 9-х, 20 % -10-х класів та 38 % -11 класів.

Результати олімпіади засвідчили ефективність роботи з обдарованими дітьми та високий рівень підготовки учнів для участі в олімпіадах у місті Луцьку, Горохівському, Луцькому і Рожищенському районах, Княгининівській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" та Волинському ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради.

Високий рівень знань продемонстрували школярі:

- Горохівського району: ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. І. Я. Франка м. Горохів (учитель Кулай Валерій Слав'янович); НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» м. Горохів (учитель Давидюк Віталій Саватійович); ЗОШ І‑ІІІ ступеня с. Підбереззя (учитель Тисько Віталій Володимирович);

- Луцького району: Підгайцівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія'' (вчитель Ковальчук Михайло Миколайович); ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боратин (учитель Прострельчук Наталія Миколаївна);

- м. Луцька: КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради» (вчитель Гісь Ігор Володимирович); «Луцька загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради» (учитель Чашук Олександр Федорович); «Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей» (вчитель Стеблевець Олександр Леонідович); «Луцький навчально-виховний комплекс № 26» (учитель Друкачук Юрій Олексійович);

- Рожищенського району: НВК №4 «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» Рожищенського р-ну (учителі Герасим'як Володимир Миколайович, Ковалюк Юрій Володимирович);

- Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради (учителі Волянюк Вадим Миколайович, Ухо Геннадій Степанович);

- Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" (учитель Костукевич Фелікс Віталійович).

Добре зарекомендували себе учні навчальних закладів:

- НВК "ЗОШ І‑ІІІ ступеня-дитячий садок" с. Заброди Ратнівського району (учитель Повх Василь Макарович);

- Ковельської міської гімназії Ковельської міської ради (учителі Приймак Юрій Олександрович, Приймак Мирослава Володимирівна);

- Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І‑ІІІ ст. "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" (учитель Назаров Андрій Миколайович);

- Опорного закладу НВК "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Маневицького району (учитель Процик Анатолій Петрович);

- Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кременець Рожищенського району (учитель Матиськін Валерій Леонідович);

- Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Топільне Рожищенського району (учитель Герасим'як Володимир Миколайович);

- НВК "Загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Іваничі Іваничівського району (учитель Данилюк Ігор Володимирович).

Не подали заявок на участь в Інтернет-олімпіаді навчальні заклади Ківерцівського, Шацького районів та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, об'єднаних територіальних громад. Зареєструвались, проте не взяли участі в олімпіаді учні шкіл Ковельського, Любешівського, Любомльського, Старовижівського і Турійського районів.

Враховуючи спільне рішення журі та оргкомітету олімпіади,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями Волинської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) і нагородити дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації І, ІІ, ІІІ ступенів учнів (додаток 1).

2. Включити до складу учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) учнів, які посіли І та ІІ місця.

3. Оголосити подяку начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації вчителям, які підготували учнів-переможців Волинської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2016-2017 н. р. (додаток 1).

4. Начальникам управлінь освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти райдержадміністрацій, головам об'єднаних територіальних громад, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування:

4.1. Проаналізувати результати Волинської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2016-2017 н. р. та спрямувати методичну роботу на впровадження інноваційних методик виявлення, навчання і підтримки обдарованих дітей.

4.2. Довести інформацію про підсумки Волинської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2016-2017 н. р. до відома педагогічних працівників навчальних закладів.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника, начальника відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Соломіну Т. І.

Начальник Л. ПЛАХОТНА
Роговська (0332)727151
Остапчук (0332)242225

Додаток 1 до наказу управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації 30.12.2016 № 714

Список переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмуванняу 2016-2017 н. р.

Прізвише, ім'я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Прізвище, ім'я, по батькові вчителя

Місце

1.

Давидюк Олександр Віталійович
11клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1
ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області

Кулай Валерій Слав'янович

1

2.

Антонюк Дмитро Андрійович
11клас

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І‑ІІІ ступеня - гімназія"
м. Горохів Волинської області

Давидюк Віталій Саватійович

2

3.

Гупало Петро Андрійович
11клас

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний заклад"Гімназія №14
імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області"

Гісь Ігор Володимирович

2

4.

Стернічук Андрій Олександрович
11клас

Княгининівська спеціалізована школа - інтернат
І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Волинської обласної ради

Костукевич Фелікс Віталійович

2

5.

Шевчук Віталій Олегович
11клас

Загальноосвітня школа І‑ІІІ ступеня
с. Підбереззя Горохівського району Волинської області

Тисько Віталій Володимирович

3

6.

Стеблевець Тетяна Олександрівна
11клас

Волинський ліцей-інтернат
Волинської обласної ради

Волянюк Вадим Миколайович

3

7.

Войтович Олександр Олександрович
11клас

Загальноосвітня школа І‑ІІІ ступеня
№1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області

Кулай Валерій Слав'янович

3

8.

Панчук Юрій Степанович
11клас

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів
№24-технологічний ліцей" Луцької міської ради

Стеблевець Олександр Леонідович

3

9.

Бортник Святослав Вікторович
11клас

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний заклад"Гімназія №14
імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області"

Гісь Ігор Володимирович

3

10.

Довгополюк Роман Русланович
11клас

Загальноосвітня школа І‑ІІІ ступеня
с. Боратин Луцького району Волинської області

Прострельчук Наталія Миколаївна

3

11.

Сухоставець Антон Олегович
11клас

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів №23
Луцької міської ради Волинської області"

Чашук Олександр Федрович

3

12.

Ковальчук Максим Михайлович
10 клас

Підгайцівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів- гімназія»
Луцького району Волинської області

Ковальчук Михайло Миколайович

1

13.

Ярема Володимир Віталійович
10 клас

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів-гімназія"
м. Горохів Волинської області

Давидюк Віталій Саватійович

2

14.

Нагурнік Владислав Васильович
10 клас

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний заклад"Гімназія №14
імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області"

Гісь Ігор Володимирович

2

15.

Петрочук Денис Дмитрович
10 клас

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний заклад"Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області"

Гісь Ігор Володимирович

3

16.

Шумаков Максим Геннадійович
10 клас

Княгининівська спеціалізована школа - інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Волинської обласної ради

Костукевич Фелікс Віталійович

3

17.

Смірнов Назар Олександрович
10 клас

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний заклад №26 Луцької міської ради Волинської області"

Друкачук Юрій Олексійович

3

18.

Качковський Артем Андрійович
9 клас

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний заклад"Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області"

Гісь Ігор Володимирович

1

19.

Галабурда Олександр Васильович
9 клас

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів №24-технологічний ліцей" Луцької міської ради

Стеблевець Олександр Леонідович

2

20.

Бочков Андрій Юрійович
9 клас

Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей"Луцької міської ради Волинської області

Стеблевець Олександр Леонідович

2

21.

Кошлай Віталій Віталійович
9 клас

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів-гімназія" м. Горохів Волинської області

Давидюк Віталій Саватійович

3

22.

Березюк Максим Русланович
9 клас

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради Волинської області"

Чашук Олександр Федорович

3

23.

Романов Михайло Володимирович
9 клас

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради Волинської області"

Чашук Олександр Федорович

3

24.

Римчук Ірина Вікторівна
9 клас

Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 "Загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів - гімназія" Рожищенського району Волинської області

Герасим'як Володимир Миколайович, Ковалюк Юрій Володимирович

3

25.

Поліщук Сергій Віталійович
8 клас

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Лемешів Горохівського району Волинської області

Кулай Валерій Слав'янович

1

26.

Пасічник Іван Петрович
8 клас

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів-гімназія" м. Горохів Волинської області

Давидюк Віталій Саватійович

2

27.

Вавринюк Максим Петрович
8 клас

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів-гімназія" м. Горохів Волинської області

Давидюк Віталій Саватійович

2

28.

Близнюк Максим Сергійович
8 клас

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради Волинської області"

Чашук Олександр Федорович

3

29.

Бікєєв Максим В'ячеславович
8 клас

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради Волинської області"

Чашук Олександр Федорович

3


Джерело http://93.183.238.10/vippoolimp/joomla/index.php


Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi