• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підсумки проведення Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017-2018 н. р.

Підсумки проведення Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017-2018 н. р.

2017-12-29

/Files/images/Internet_olimp2012.jpg

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

Н А К А З

29 грудня 2017 року м. Луцьк № 743

Про підсумки проведення Волинської
учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики
(програмування) у 2017-2018 н. р
.

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2017 року № 614 «Про проведення Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017‑2018 навчальному році», з метою пошуку та підтримки обдарованих учнів, створення умов для розвитку їх інтелектуальних здібностей, сприяння широкому залученню школярів до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет, протягом 1 листопада - 20 грудня 2017 року Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено шість турів Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування).
Для участі в олімпіаді зареєструвалося 236 школярів, з яких: 47% – учні міських закладів освіти, 32 % – з сільських шкіл, 12% – із закладів районних центрів, 7% – вихованці обласних ліцеїв-інтернатів та 2% – учні спеціалізованих шкіл. Серед учасників 25 % учнів 7-8 класів, 35% учнів 9-х, 20 % –10-х класів та 19 % –11 класів.
Результати олімпіади засвідчили ефективність роботи з обдарованими дітьми та високий рівень підготовки учнів для участі в олімпіаді в містах Луцьку та Ковелі, Горохівському, Луцькому і Рожищенському районах, Княгининівській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" та Волинському ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради.

Високий рівень знань продемонстрували школярі з закладів освіти:
- Горохівського району (ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім. І. Я. Франка м. Горохів (учитель Кулай Валерій Слав'янович); НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів (учитель Давидюк Віталій Саватійович); ЗОШ І‑ІІІ ступеня с. Підбереззя (учитель Тисько Віталій Володимирович));
- Луцького району (Підгайцівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія'' (вчитель Ковальчук Михайло Миколайович));
- м. Луцька (комунальні заклади «Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради» (вчитель Гісь Ігор Володимирович);
«Луцька загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради» (учитель Чашук Олександр Федорович);
«Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів №24-технологічний ліцей» (вчитель Стеблевець Олександр Леонідович); "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» (учитель Омелян Петро Павлович));
- м. Ковеля (комунальний заклад "Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки" (учитель Приймак Юрій Олександрович));- Рожищенського району (НВК №4 «ЗОШ І–ІІІ ст.-гімназія» (учитель Ковалюк Юрій Володимирович), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Топільне (учитель Герасим'як Володимир Миколайович));
- Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради (учитель Волянюк Вадим Миколайович);- Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" (учитель Костукевич Фелікс Віталійович).

Добре зарекомендували себе учні закладів освіти:
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №10 міста Ковеля (учитель Кравчук Сергій Степанович);
- Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №11-ліцей м. Ковеля" Ковельської міської ради (учитель Козел Юлія Петрівна);
- Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради" (учитель Друкачук Юрій Олексійович);
- ОЗНВК "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Маневицького району (учитель Процик Анатолій Петрович).

Не подали заявок на участь в Інтернет-олімпіаді заклади освіти Ківерцівського, Ковельського, Любешівського, Старовижівського районів.

Враховуючи спільне рішення журі та оргкомітету олімпіади,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) і нагородити дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації І, ІІ, ІІІ ступенів учнів (додаток 1).
2. Включити до складу учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) учнів, які посіли І та ІІ місця.
3. Начальникам управлінь освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти райдержадміністрацій, головам об’єднаних територіальних громад, керівникам закладів загальної середньої освіт обласного підпорядкування:
3.1. Довести інформацію про підсумки Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017-2018 н. р. до відома педагогічних працівників навчальних закладів.
3.2. Проаналізувати результати Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017-2018 н. р. та активізувати методичну роботу на впровадження інноваційних методик виявлення, навчання і підтримки обдарованих дітей.
3.3. Відзначити вчителів, які підготували учнів-переможців Волинської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017-2018 н. р.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника- начальника відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Соломіну Т. І.

Начальник управління Л. ПЛАХОТНА
Роговська 727151
Остапчук 742225


Додаток 1 до наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації

Список переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування у 2017-2018 н. р.

№ п/п

Прізвише, ім'я, по батькові учня

Назва закладу освіти

Клас

Прізвише, ім'я, по батькові вчителя

Місце

1.

Ковальчук Максим Михайлович

Підгайцівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Луцького району Волинської області

11

Ковальчук Михайло Миколайович, Гісь Ігор Володимирович

1

2.

Нагурнік Владислав Васильович

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області"

11

Гісь Ігор Володимирович

2

3.

Ярема Володимир Віталійович

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області

11

Давидюк Віталій Саватійович

2

4.

Шумаков Максим Геннадійович

Княгининівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально педагогічної підтримки"

11

Костукевич Фелікс Віталійович

3

5.

Круць Микола Павлович

Княгининівська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки"

11

Костукевич Фелікс Віталійович

3

6.

Петрочук Денис Дмитрович

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області"

11

Гісь Ігор Володимирович

3

7.

Боярчук Максим Андрійович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області

11

Кулай Валерій Слав'янович

3

8.

Качковський Артем Андрійович

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області"

10

Гісь Ігор Володимирович

1

9.

Кошлай Віталій Віталійович

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області

10

Давидюк Віталій Саватійович

2

10.

Левак Олександр Олександрович

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області"

10

Гісь Ігор Володимирович

2

11.

Урин Дмитро Анатолійович

Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

10

Волянюк Вадим Миколайович

2

12.

Данилик Андрій Анатолійович

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради"

10

Чашук Олександр Федорович

3

13.

Клець Віталій Михайлович

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради"

10

Чашук Олександр Федорович

3

14.

Бочков Андрій Юрійович

Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей"

10

Стеблевець Олександр Леонідович

3

15.

Римчук Ірина Вікторівна

Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Рожищенського району Волинської області

10

Герасим'як Володимир Миколайович, Ковалюк Юрій Володимирович

3

16.

Пасічник Іван Петрович

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області

9

Давидюк Віталій Саватійович

1

17.

Куліш Богдан Олегович

Княгининівська спеціалізована школа-інтернат 1-3 ступенів "Центра освіти та соціально педагогічної підтримки"

9

Костукевич Фелікс Віталійович

2

18.

Марчук Микола Олександрович

Княгининівська спеціалізована школа - інтернат 1-3 ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки"

9

Костукевич Фелікс Віталійович

2

19.

Борох Іван Вікторович

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей" №1 ім.Є. Шабліовського м. Каменя-Каширського району Волинської області

9

Тішков Сергій Володимирович

2

20.

Кубай ДмитроІванович

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області"

9

Гісь Ігор Володимирович

2

21.

Новосад Юрій Вікторович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Підбереззя Горохівського району Волинської області

9

Тисько Віталій Володимирович

3

22.

Вавринюк Максим Петрович

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області

9

Давидюк Віталій Саватійович

3

23.

Семенюк Андрій Олегович

Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області"

9

Омелян Петро Павлович

3

24.

Каленюк Ярослав Ігорович

Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області"

9

Омелян Петро Павлович

3

25.

Стасюк Ілля Вікторович

Комунальний заклад "Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки"

9

Приймак Юрій Олександрович

3

26.

Гудзенко Денис Тарасович

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області

7

Давидюк Віталій Саватійович

1

27.

Парій Дмитро Олександрович

Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області

6

Давидюк Віталій Саватійович

2

28.

Пайцун Арсен Ігорович

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області"

8

Гісь Ігор Володимивович

2

29.

Пастушок Вадим Андрійович

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області"

8

Гісь Ігор Володимивович

2

30.

Шаповал Віталій Сергійович

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради"

7

Чашук Олександр Федорович

3

31.

Романюк Андрій Петрович

Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей"

7

Стеблевець Олександр Леонідович

3

32.

Андрієнко Ярослав Вадимович

Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради"

8

Чашук Олександр Федорович

3

33.

Бабій Максим Валентинович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області

8

Кулай Валерій Слав'янович

3

34.

Вітовщик Павло Васильович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Топільне Рожищенського району Волинської області

8

Герасим'як Володимир Миколайович

3

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi