2017-12-29
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ
Н А К А З
29 грудня 2017 року м. Луцьк № 743
На виконання наказу управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2017 року № 614 «Про проведення Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017‑2018 навчальному році», з метою пошуку та підтримки обдарованих учнів, створення умов для розвитку їх інтелектуальних здібностей, сприяння широкому залученню школярів до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет, протягом 1 листопада - 20 грудня 2017 року Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено шість турів Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування).
Для участі в олімпіаді зареєструвалося 236 школярів, з яких: 47% – учні міських закладів освіти, 32 % – з сільських шкіл, 12% – із закладів районних центрів, 7% – вихованці обласних ліцеїв-інтернатів та 2% – учні спеціалізованих шкіл. Серед учасників 25 % учнів 7-8 класів, 35% учнів 9-х, 20 % –10-х класів та 19 % –11 класів.
Результати олімпіади засвідчили ефективність роботи з обдарованими дітьми та високий рівень підготовки учнів для участі в олімпіаді в містах Луцьку та Ковелі, Горохівському, Луцькому і Рожищенському районах, Княгининівській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" та Волинському ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради.
Високий рівень знань продемонстрували школярі з закладів освіти:
- Горохівського району (ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім. І. Я. Франка м. Горохів (учитель Кулай Валерій Слав'янович); НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів (учитель Давидюк Віталій Саватійович); ЗОШ І‑ІІІ ступеня с. Підбереззя (учитель Тисько Віталій Володимирович));
- Луцького району (Підгайцівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія'' (вчитель Ковальчук Михайло Миколайович));
- м. Луцька (комунальні заклади «Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради» (вчитель Гісь Ігор Володимирович);
«Луцька загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради» (учитель Чашук Олександр Федорович);
«Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів №24-технологічний ліцей» (вчитель Стеблевець Олександр Леонідович); "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» (учитель Омелян Петро Павлович));
- м. Ковеля (комунальний заклад "Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки" (учитель Приймак Юрій Олександрович));- Рожищенського району (НВК №4 «ЗОШ І–ІІІ ст.-гімназія» (учитель Ковалюк Юрій Володимирович), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Топільне (учитель Герасим'як Володимир Миколайович));
- Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради (учитель Волянюк Вадим Миколайович);- Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" (учитель Костукевич Фелікс Віталійович).
Добре зарекомендували себе учні закладів освіти:
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №10 міста Ковеля (учитель Кравчук Сергій Степанович);
- Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №11-ліцей м. Ковеля" Ковельської міської ради (учитель Козел Юлія Петрівна);
- Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради" (учитель Друкачук Юрій Олексійович);
- ОЗНВК "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Маневицького району (учитель Процик Анатолій Петрович).
Не подали заявок на участь в Інтернет-олімпіаді заклади освіти Ківерцівського, Ковельського, Любешівського, Старовижівського районів.
Враховуючи спільне рішення журі та оргкомітету олімпіади,
НАКАЗУЮ:
1. Визнати переможцями Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) і нагородити дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації І, ІІ, ІІІ ступенів учнів (додаток 1).
2. Включити до складу учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) учнів, які посіли І та ІІ місця.
3. Начальникам управлінь освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти райдержадміністрацій, головам об’єднаних територіальних громад, керівникам закладів загальної середньої освіт обласного підпорядкування:
3.1. Довести інформацію про підсумки Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017-2018 н. р. до відома педагогічних працівників навчальних закладів.
3.2. Проаналізувати результати Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017-2018 н. р. та активізувати методичну роботу на впровадження інноваційних методик виявлення, навчання і підтримки обдарованих дітей.
3.3. Відзначити вчителів, які підготували учнів-переможців Волинської Інтернет-олімпіади з інформатики (програмування) у 2017-2018 н. р.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника- начальника відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Соломіну Т. І.
Начальник управління Л. ПЛАХОТНА
Роговська 727151
Остапчук 742225
Додаток 1 до наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації
Список переможців Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування у 2017-2018 н. р.
№ п/п | Прізвише, ім'я, по батькові учня | Назва закладу освіти | Клас | Прізвише, ім'я, по батькові вчителя | Місце |
1. | Ковальчук Максим Михайлович | Підгайцівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Луцького району Волинської області | 11 | Ковальчук Михайло Миколайович, Гісь Ігор Володимирович | 1 |
2. | Нагурнік Владислав Васильович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області" | 11 | Гісь Ігор Володимирович | 2 |
3. | Ярема Володимир Віталійович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 11 | Давидюк Віталій Саватійович | 2 |
4. | Шумаков Максим Геннадійович | Княгининівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально педагогічної підтримки" | 11 | Костукевич Фелікс Віталійович | 3 |
5. | Круць Микола Павлович | Княгининівська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" | 11 | Костукевич Фелікс Віталійович | 3 |
6. | Петрочук Денис Дмитрович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області" | 11 | Гісь Ігор Володимирович | 3 |
7. | Боярчук Максим Андрійович | Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області | 11 | Кулай Валерій Слав'янович | 3 |
8. | Качковський Артем Андрійович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області" | 10 | Гісь Ігор Володимирович | 1 |
9. | Кошлай Віталій Віталійович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 10 | Давидюк Віталій Саватійович | 2 |
10. | Левак Олександр Олександрович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області" | 10 | Гісь Ігор Володимирович | 2 |
11. | Урин Дмитро Анатолійович | Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради | 10 | Волянюк Вадим Миколайович | 2 |
12. | Данилик Андрій Анатолійович | Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради" | 10 | Чашук Олександр Федорович | 3 |
13. | Клець Віталій Михайлович | Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради" | 10 | Чашук Олександр Федорович | 3 |
14. | Бочков Андрій Юрійович | Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей" | 10 | Стеблевець Олександр Леонідович | 3 |
15. | Римчук Ірина Вікторівна | Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Рожищенського району Волинської області | 10 | Герасим'як Володимир Миколайович, Ковалюк Юрій Володимирович | 3 |
16. | Пасічник Іван Петрович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 9 | Давидюк Віталій Саватійович | 1 |
17. | Куліш Богдан Олегович | Княгининівська спеціалізована школа-інтернат 1-3 ступенів "Центра освіти та соціально педагогічної підтримки" | 9 | Костукевич Фелікс Віталійович | 2 |
18. | Марчук Микола Олександрович | Княгининівська спеціалізована школа - інтернат 1-3 ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" | 9 | Костукевич Фелікс Віталійович | 2 |
19. | Борох Іван Вікторович | Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей" №1 ім.Є. Шабліовського м. Каменя-Каширського району Волинської області | 9 | Тішков Сергій Володимирович | 2 |
20. | Кубай ДмитроІванович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області" | 9 | Гісь Ігор Володимирович | 2 |
21. | Новосад Юрій Вікторович | Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Підбереззя Горохівського району Волинської області | 9 | Тисько Віталій Володимирович | 3 |
22. | Вавринюк Максим Петрович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 9 | Давидюк Віталій Саватійович | 3 |
23. | Семенюк Андрій Олегович | Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" | 9 | Омелян Петро Павлович | 3 |
24. | Каленюк Ярослав Ігорович | Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" | 9 | Омелян Петро Павлович | 3 |
25. | Стасюк Ілля Вікторович | Комунальний заклад "Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки" | 9 | Приймак Юрій Олександрович | 3 |
26. | Гудзенко Денис Тарасович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 7 | Давидюк Віталій Саватійович | 1 |
27. | Парій Дмитро Олександрович | Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" м. Горохів Волинської області | 6 | Давидюк Віталій Саватійович | 2 |
28. | Пайцун Арсен Ігорович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області" | 8 | Гісь Ігор Володимивович | 2 |
29. | Пастушок Вадим Андрійович | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14" Луцької міської ради Волинської області" | 8 | Гісь Ігор Володимивович | 2 |
30. | Шаповал Віталій Сергійович | Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради" | 7 | Чашук Олександр Федорович | 3 |
31. | Романюк Андрій Петрович | Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей" | 7 | Стеблевець Олександр Леонідович | 3 |
32. | Андрієнко Ярослав Вадимович | Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради" | 8 | Чашук Олександр Федорович | 3 |
33. | Бабій Максим Валентинович | Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я. Франка м. Горохів Волинської області | 8 | Кулай Валерій Слав'янович | 3 |
34. | Вітовщик Павло Васильович | Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Топільне Рожищенського району Волинської області | 8 | Герасим'як Володимир Миколайович | 3 |