Тиждень Точних наук

2018-03-01

/Files/images/novini/2018_rk/berezen/tijden/00.jpg

В рамках тижня Точних наук вчителі інформатики, математики та фізики провели ряд відкритих заходів.

/Files/images/novini/2018_rk/berezen/tijden/01.jpg/Files/images/novini/2018_rk/berezen/tijden/02.jpg23 лютого вчитель інформатики Голяр М.В. провела захід на тему Безпечний Інтернет. У заході взяли участь учні 4-В та 4-Б класів. Під час заходу діти були ознайомлені з основними правилами безпечної роботи в Інтернеті. Виконували різноманітні завдання, а також зіграли у комп'ютерну гру на сайті ''Про ''Інтернет''. Дубинюк Валерія та Оніщук Юлія (учениці 4-В класу) отримали звання Легенда Інтернету. Учень 4-Б класу Торчило Назар отримав звання Зірка Інтернету.

/Files/images/novini/2018_rk/berezen/tijden/03.jpg1 березня вчителі Чашук О.Ф. та Романюк М.А. провели захід - акцію "Program - ідеї". В заході взяли участь учні 5-Д класу, 7 - Б класу, 7 -А класу та 10 - А і 10 - Б класу. Березюк Максим представив проект мобільний додаток «Продовж прислів’я» для телефонів, Данилик Андрій представив проект "Проектування системи безпеки з використанням платформи netduino" для охорони приміщень, Шаповал Віталій представив сайт "Відповіді Чомучкам", Луговкін Богдан та Дроздов Микита представили гру " Маріо 2d", Голоскокова Єлизавета представила проект "Біл Гейтс", Гордійчук Анастасія та Врублевська Юлія представили проект "Жінки - програмісти", Кондратюк Ельвіна та Голентюк Анна представили проект "Стів Джобс та Стів Возняк" Всі діти були нагороджені сертифікатами "Юний програміст"

/Files/images/novini/2018_rk/berezen/tijden/04.jpgЮревич В.М. провела для учнів виховну годину - Усний альманах "Цифровий живопис". Тема вихованого заходу перегукувалась із темами котрі вивчаються на уроках інформатики. Учні ознайомились із творчістю художників котрі працюють в техніці цифрового живопису. Спочатку була розповідь про українських художників, котрі представляють цей напрям мистецтва. окрім цього учні дізнались про творчість зарубіжних художників. Виховний захід дозволив ознайомитись із сучасними напрямками мистецтва та здійснити мадрівку у світ прекрасного.

/Files/images/novini/2018_rk/berezen/tijden/05.jpgВчитель математики Гвоздецька З.М. провела для учнів 5-А та 5-Б класів гру "Математична регата". Команди проявивши свою кмітливість,винахідливість у нестандартних ігрових ситуаціях,відстоюючи свою думку точно і лаконічно, виховували цілеспрямоіаність та впевненість в собі та формували математичну компетентністтна основі моделювання житєвих компетентностей,передиваючи одне за одного, подолали усі перешкоди і допливли до фінішу з перемогою.

/Files/images/novini/2018_rk/berezen/tijden/06.jpgЛещинська О.О. для учнів 5 Д класу провела математичну гру « Добрий день, математико»!» за мотивами відомої телегри « Добрий вечір на «Інтері»». Учасники використовували усі свої знання та здібності, тиснули на усі педалі, щоб прийти до фінішу першими та набрати найбільшу кількість балів. Дружні математичні посиденьки перетворились на гостру та безкомпромісну боротьбу між хлопцями та дівчатам . Та в результаті команди дійшли до фіналу із різницею в 0 балів. Перемогла ДРУЖБА.

Учні 11а класу Морарь Аня та Гудима Ірина під час тижня провели урок-подорож "Додавання і віднімання раціональних чисел" для учнів 6Г класу. Розв'язуючи цікаві вправи,рівняння,задачі шестикласники подорожували українськими Карпатами. А одинадцятикласники не лише проявили знання з математики, а й змогли поєднати їх з отриманими навиками географічних подорожей.Урок пройшов жваво і учні залишились задоволені отриманими оцінками. Допомогу у підготовці надала вчитель математики Пікун Г.П.

Вчитель фізики Шмід Л.А. провела відкритий захист учнівських проектів з теми "Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики".

Пашкетник В.А. провів відкритий захід - виставку розробок та приладів. Які були виготовлені учнями під його керівництвом.


Кiлькiсть переглядiв: 184

Коментарi