• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Кабінет інформатики

Кабінет інформатики

/Files/images/Міська_тв_лабор.jpg

  • Даний кабінет є центром впровадження комп'ютерних технологій у навчально-виховний процес школи.
  • На базі кабінету проводиться урочне навчання учнів 5-11 класів, а також факультативні заняття.
  • В планах на майбутнє здійснювати профільне навчання за інформаційно-технологічним напрямом.
  • Кабінет відкритий для навчання вчителів основам комп'ютерної грамотності, а також для доступу до ресурсів Інтернету
  • У закладі створено локальні мережі за технологією Ethernet та Wi-Fi

/Files/images/IMG_3837.JPGМатеріальна база: 12 комп'ютерів "FOUNDER" (ОЗП - 2 Гб/HDD – 500 Гб/відео – інтегроване), що під'єднані до локальної шкільної мережі. Підключення до мережі Інтернет з швидкістю до 100 Мбіт/с. Встановлено ОС Windows XP, Seven, Lunix, Office2010 і інші програми.

Керівництво кабінетом здійснює вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Чашук Олександр Федорович


/Files/images/kniga_small.jpgДокументація кабінету інформатики

Лещук І. М. Кабінет інформатики. — Х. : Вид. група «Основа», 2010. — 205 с.

Методичні рекомендації щодо облаштування і використання кабінету інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів

Книга вчителя інформатики: Довідково-методичне видання / Упоряд. Н. С. Прокопенко; Т. Г. Проценко.— Харків: Торсінг плюс, 2006.— 272 с.
Видання містить чинні нормативно-правові акти вищих органів влади України, Міністерства освіти і науки України у сфері загальної середньої освіти, що регулюють впровадження державних стандартів освіти; методичне забезпечення; оформлення документів про освіту; організацію навчально-виховного процесу; атестацію педагогічних працівників тощо.
Для вчителів інформатики, студентів педагогічних навчальних закладів, слухачів інститутів післядипломної педагогічної освіти, науково-педагогічних працівників, широкого загалу громадян, які цікавляться питаннями нормативно-правового регулювання середньої освіти в Україні.


На Волинь для шкіл привезли 240 китайських комп’ютерів

/Files/images/Founder.jpgНа Волині влада вирішила укомплектувати школи персональними комп’ютерами китайського виробництва. Про це повідомили у прес-службі Волинської ОДА.
Відповідно до угоди з Китайською Народною Республікою, уряд України для впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес отримав та вирішив через Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС) передати у власність навчальних закладів регіонів персональні комп’ютери у комплектації.
Під час перебування у столиці голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук погодив рішення про передачу 240 одиниць цієї техніки у розпорядження шкіл Волині. Левову частку техніки отримають луцькі школярі. Як не дивно, але саме в обласному центрі переважна більшість комп’ютерної техніки – безнадійно застаріла.
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа №23 м. Луцька» отримав по даному гранду 20 (двадцять!) новеньких сучасних комп’ютерів. Отже, буде реалізована програма впровадження інформаційних технологій в повному обсязі для учнів і вчителів нашої школи.


Новини від 11.10.2010 р. ICTV


Кiлькiсть переглядiв: 3215

Коментарi